• Komunikat Dyrektora Szkoły

•              Informacja na temat wydanych środków z otrzymanej nagrody w kwocie 5 000,00 zł w ramach konkursu "Zabieramy papiery na ....".

Kwota ta została przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych i materiałów.
            Zakupiono następujące pomoce i materiały:
            1. Klocki, układanki magnetyczne, piłki (24 szt.),skakanki, obręcze, drążki gimnastyczne - 1680,00 zł,
            2. Plansze dydaktyczne do języka angielskiego (26 szt.) - 1066,00 zł,
            3. Klawiatura do komputera (3 szt.) - 210,00 zł,
            4. Laminator i folia - 418,00 zł,
            5. Dywan Kinder (2 szt.) - 407,00 zł,
            6. Anty ramy (6 szt.) - 365,00 zł,
            7. Materiały zakupione w związku z Piknikiem Kopernikowskim (kolorowe kartony, zaproszenia, usługa fotograficzna (zdjęcia z życia szkoły), papierowe tacki, kubki, widelce, łyżki, obrusy, serwetki) - 480,00 zł,
            8. Na zajęcia w świetlicy (duże tuby farb, pistolety do kleju i wkłady) - 330,00 zł.

Zakupiono w/w pomoce i materiały na kwotę 4 956,00 zł.

• Dzień dyni w punkcie przedszkolnym "Jaś i Małgosia" i w "zerówce"

• 31 października gwiazdą tegorocznej jesieni była DYNIA. W tym dniu dzieci przyniosły dynie i ubrały się w kolorze pomarańczowym. Przedszkolaki poznały jak zdrowe i urodziwe jest to warzywo (owoc)."Dzień dyni" pozwolił poznać wielką różnorodność dyń oraz wzbogacić wiedzę na ich temat. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach z udziałem dyń. Zaproszone mamy pomogły dzieciom wydrążyć miąższ i pestki, a maluchy kolorowym papierem wykleiły dynię. Na zakończenie odbyła się degustacja upieczonych przez rodziców babeczek, ciasteczek i ciast. To był bardzo wesoły dzień.

Więcej zdjęć w zakładce: Album Fotograficzny

• Laboratoria przyszłości

• Miasteczko dla Bee- botów, programowanie trasy pojazdów, budowa mostów, spinnery
            i wiele innych kreatywnych realizacji mają na koncie nasi zdolni uczniowie.
            Do tego często sami tworzą dokumentację zdjęciową za pomocą aparatu fotograficznego
            (zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości)

Więcej zdjęć w zakładce: Album Fotograficzny

• Pasowanie

•      Dnia 18.10.2023 r uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do społeczności szkolnej. Zanim nastąpiło ślubowanie i pasowanie, uczniowie musieli zdać egzamin, który przygotowali starszi koledzy z drugiej klasy. Egzamin wypadł znakomicie. Był to bardzo ważny i pełen wrażeń dzień dla uczniów I klasy. Nie obyło się bez niespodzianek w postaci sporych prezentów.

Więcej zdjęć w zakładce: Album fotograficzny

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• Kolejne wrześniowe zajęcia za nami. Uczniowie w zespołach oraz indywidualnie znowu tworzą, konstruują i programują. Ostatnio konkurencje w planowaniu trasy Pro-botów i Bee-botów.

Nasi uczniowie zawsze kreatywnie zajęci i pracowici jak pszczółki. Gry stymulujące spostrzegawczość oraz językowe, mega konstrukcje z klocków K nex, wyścigi Pro-botów oraz Bee- botów, współpraca w zespołach. To nasze dotychczasowe zajęcia w ramach Laboratoriów Przyszłości.

• UWAGA

Informujemy, iż dzień 13.10.2023r(piątek) jest dniem wolnym

od zajęć dydaktycznych.

Jeśli w tym dniu potrzebujecie Państwo opieki dla swoich dzieci to prosimy zgłosić taki fakt do dnia 06.10.2023r u wychowawców klas. W informacji prosimy uwzględnić w jakich godzinach dziecko będzie potrzebowało opieki.

Jednocześnie informujemy, iż w tym dniu nie będzie obiadów, dowozów i odwozów a dzieci będą objęte opieką w grupie mieszanej ( przedszkole, oddział przedszkolny, klasa 1-3)

• Opłata za obiady

• Uwaga!

Opłaty za obiady