• Odwozy

05.09.2022r

Odwóz uczniów ze szkoły około godziny:

Poniedziałek 16:30

Wtorek 15:40

Środa 16:30

Czwartek 15:40

Piątek 15:40

Godziny odwozów mogą ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

O programie:

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

• Informacja

Punkty zbiorcze oraz godziny odjazdów autobusów dowożących dzieci przez Gminę Miłomłyn do Szkół Podstawowych w Miłomłynie, Liwie i Bynowie w roku szkolnym 2022/2023

Malinnik - przystanek- 625

Liksajny – przystanek - 633

Wólka Majdańska - przystanek -638

Majdany Wielkie - przystanek- 641

• Szanowni Rodzice i Uczniowie.

Informujemy, że uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się na boisku szkolnym przy budynku głównym szkoły. W razie niesprzyjających warunków pogodowych uroczystość odbędzie się na sali gimnastycznej.

Zapraszamy 1 września 2022 r. o godzinie 9.00

Po uroczystości rodzice udają się na spotkanie do klas z wychowawcami poszczególnych oddziałów. Prosimy w tym dniu o zadeklarowanie czy dziecko będzie korzystało z obiadów szkolnych.

• Zapisy do świetlicy szkolnej.

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2022/2023. Przypominamy, że przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców,( nie dotyczy dzieci dojeżdzających) poprzez wypełnienie karty. W każdym roku wymagane jest złożenie nowej karty zgłoszenia dziecka do świetlicy na następny rok szkolny. Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie kart tj. do 24 sierpień 2022r. Niedotrzymanie terminu zapisu może spowodować, że dziecko nie będzie mogło rozpocząć korzystania ze świetlicy wraz z początkiem roku szkolnego.

• Eko Nakręceni

​​​​​Rozstrzygnięcie konkursu.

Wyniki konkursu Eko Nakręceni 2022

I miejsce - klasa 1. - 65,20 kg zebranych nakrętek

II miejsce - klasa 2. - 31,40 kg zebranych nakrętek

III miejsce klasa 0 - 19 kg zebranych nakrętek

IV miejsce klasa 3. - 10, 30 kg zebranych nakrętek

RAZEM zebraliśmy - 125,90 kg surowca wtórnego ! :)

Odpłatność za obiady i świetlicę przedszkolną.

Odpłatności za obiady w miesiącu czerwcu dokonujemy do 15.06.2022r

Opłatę za świetlicę przedszkolną w miesiącu czerwcu dokonujemy za maj i czerwiec włącznie

do 15.06.2022r

Wpłat za obiady można dokonać na konto nr : 46 8831 1025 2003 0300 0840 0011 lub w sekretariacie szkoły.

• Gratulacje

Znamy już wyniki konkursu

KANGUR MATEMATYCZNY 2022, który odbył się w naszej szkole17 marca.

Do konkursu przystąpiło 5 uczniów z klasy II i III.

Każdy z uczestników Konkursu Kangur Matematyczny 2022 otrzymał zabawkę logiczną Zaplątany Kangurek.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w XXXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR dziękujemy i gratulujemy.

• "Eko Nakręceni"

05.05.2022r

Serdecznie zapraszamy klasy 0-3 do udziału w konkursie zbierania plastikowych nakrętek - "Eko Nakręceni" :)

Każda klasa wspólnie zbiera plastikowe nakrętki, a zwycięża grupa, która uzbiera ich najwięcej.

Nagrodą jest wyjście zwycięskiej klasy na lody.

Start konkursu - piątek 06.05

• #SprzątamyDlaPolski

04.05.2022r

#SprzątamyDlaPolski - podsumowanie #3

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji #SprzątamyDlaPolski i gratulujemy Państwu niesamowitego zaangażowania. Włączenie się w to wydarzenie jest najlepszym świadectwem postawy odpowiedzialności i wrażliwości na stan środowiska w jakim żyjemy. Z niezmierzoną satysfakcją informujemy, że w wydarzeniu wzięło udział ponad ćwierć miliona zarejestrowanych osób z blisko 2000 różnych miejscowości. Nie było województwa, które byłoby pozbawione reprezentacji przynajmniej kilkudziesięciu zespołów. Wspólnie zebraliśmy ponad dwadzieścia tysięcy worków śmieci, co śmiało można przełożyć na setki tysięcy kilogramów śmieci. Po akcji #SprzątamyDlaPolski przestały one zaśmiecać nasze lokalne środowiska i trafiły do odpowiednich miejsc.

• #SprzątamyDlaPolski

22.04.2022r

22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w III edycji akcji #SprzątamyDlaPolski organizowanej przez Stowarzyszenie "Dla Polski". Uczniowie szkoły oraz dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego obejrzeli prezentację przygotowana na tę okoliczność oraz bezbłędnie odpowiadali na pytania związane z dbaniem o czystość naszej planety. Dzięki słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów były zadowalające, zebraliśmy 19 worków śmieci. Udział uczniów naszej szkoły w akcji #SprzątamyDlaPolski z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Czwartek 02.05.2024